Kim są „Młodzi Organicznicy XXI wieku”?

Czy wśród studentów poznańskich uczelni publicznych znaleźli się aktywiści, filantropi i społecznicy? Dowiemy się tego w piątek, 24 czerwca 2016 r., podczas uroczystej Gali „Młodzi Organicznicy XXI wieku”, która rozpocznie się o godz. 12:00 w Auli Lubrańskiego (Collegium Minus UAM, ul. Wieniawskiego 1).

Zachęcamy do przybycia na to wydarzenie, które będzie okazją do poznania wybranych przez Kapitułę Konkursową symbolicznych następców:
•Emilii Sczanieckiej – aktywisty,
•Karola Marcinkowskiego – filantropa,
•Dezyderego Chłapowskiego – społecznika.

Kim są? Czym się zajmują? Na jakich uczelniach się kształcą? Aż do Gali informacje te pozostaną tajemnicą, także dla Uczestników konkursu.

W każdej z kategorii przewidziano przyznanie nagrody głównej w wysokości 8.000,00 (osiem tysięcy) zł brutto, oraz drugiego i trzeciego miejsca – odpowiednio: 5.000,00 (pięć tysięcy) zł brutto oraz 3.000,00 (trzy tysiące) zł brutto.

Konkurs i Gala „Młodzi Organicznicy XXI wieku” są częścią projektu „Kultura przedsiębiorczości dla mieszkańców Wielkopolski” realizowanego przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechnikę Poznańską, przy wsparciu Santander Universidades w ramach Banku Zachodniego WBK S.A. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.